Parę słów o mnie

Fotografia pojawiła się w moim życiu w 2014 roku, kiedy to przy okazji własnego ślubu poznałam fotografa w pełni pochłoniętego miłością do tego co robi. Po wspólnym wyjeździe nad nasze piękne polskie morze na sesję plenerową i obserwowaniu jak wygląda jego praca pomyślałam, że muszę spróbować swoich sił.... Pracując na etacie, fotografia cały czas się przeplatała w reszcie mojego wolnego czasu, aż do chwili, w której zdałam sobie sprawę, że kilka godzin w tygodniu z aparatem w ręku to dla mnie za mało...i tak o to jestem dostępna dla Was w całym wachlarzu usług fotografii reportażowej po sesje plenerowe... :)

Czemu właśnie ja?

Planowanie pełnej oprawy ślubu może być dość trudnym wyzwaniem i doskonale wiem, że wybór fotografa jest jedną z ważniejszych decyzji. Jeśli szukasz fotografa, który w niebanalny sposób uwieczni najważniejsze chwile w Twoim życiu to razem znajdziemy dla Ciebie idealne rozwiązanie.
Mój styl fotografii można ująć w kilku słowach ponadczasowy, naturalny, nowoczesny, a zarazem tradycyjny, który będzie zachwycać następne pokolenia . Każdy ślub jest inny i każdy ślub jest dla mnie wyjątkowy, właśnie dlatego staram się poznać parę, by jak najlepiej oddać ich samych w całej opowieści, bo w końcu to oni są najpiękniejszą ozdobą ceremonii zaślubin, jak i późniejszej zabawy weselnej.
Moja otwartość, uśmiech i pozytywne nastawienie bardzo pomaga mi w uchwyceniu właśnie tych najbardziej prywatnych, dyskretnych i prawdziwych chwil, ponieważ ludzie pozwalają mi wejść w ich świat i uwiecznić towarzyszące im uczucia. Aby opowiedzieć pełną historię, zaczynam swój dzień od bycia przy parze młodej w momencie ich przygotowań poprzez przysięgę miłości po noc pełną zabawy, w wyniku czego powstaje zbiór doskonałych obrazów, które przedstawiają esencję najpiękniejszych chwil z całego dnia.
Jeśli jesteś jeszcze niezdecydowany co do wyboru odpowiedniego fotografa, możemy zorganizować niezobowiązujące spotkanie, na którym postaramy się razem jak najlepiej dobrać pakiet oraz cenę do państwa oczekiwań, a także postaram się odpowiedzieć na wszystkie nurtujące państwa pytania w sprawie organizacji ślubu pod względem fotografii. Jeśli chodzi o ceny oraz pakiety, które są zamieszczone na mojej stronie, jest to tylko kilka dostępnych i najbardziej popularnych opcji, mogą zostać one w dowolny sposób zmodyfikowane na Państwa życzenie. Fotografią zajmuje się głównie w okolicach Łodzi, ale nie ograniczam się w żaden sposób co do miejsc wykonywania reportażu, jestem otwarta na zlecenia z całej Polski.