• Na jakim terenie pracujesz?

Jestem z Łodzi dlatego też najczęściej pracuję w województwie łódzkim. Jednak nie ma dla mnie problemu, abym wybrała się dla Was w dalszą trasę ;) Jeżeli odległość między nami jest większa niż 100 km, dochodzą koszty logistyczne tj. koszty dojazdu czy zakwaterowania.

 • Czy warto wybrać dodatkowo sesję narzeczeńską?

Jak najbardziej tak, to jest fajny czas dla nas na poznanie się, dużo spokojniejszy i bardziej na luzie niż sam dzień ślubu, co pozwoli, na to że w tym najważniejszym dniu będziecie mieli wrażenie jakbyśmy znali mnie od dawna (co prawda od większości klientów słyszę, że już przy pierwszym spotkaniu ze mną czują się swobodnie jakbyśmy już mieli za sobą nie jedną sesję zdjęciową :) )

 • Czy można dokupić dodatkową godzinę Twojej pracy poza godzinami zawartymi w umowie i jaki to jest koszt?

Z czasem tak się zdarza, że po godz. 1.00 ludzie bawią się jeszcze lepiej i chcielibyście, abym została z Wami trochę dłużej. Oczywiście nie ma żadnego problemu a koszt każdej dodatkowej godziny to 300 zł.

 • Jakiej wysokości jest zadatek?

Po podpisaniu umowy należy wpłacić 20% wartości umowy jako zadatek . Reszta kwoty za wykonanie zlecenia pobierana jest na sam koniec, czyli kiedy otrzymacie ode mnie wszystkie produkty, które były zawarte w umowie (np. zdjęcia, fotoalbum, pendrive, itp.).

 • Czy zabezpiecza Pani nasze zdjęcia przed utratą?

Oczywiście, że tak. Zdjęcia w trakcie reportażu wykonuję 2 aparatami, dodatkowo materiał zapisywany jest jednocześnie na 2 kartach pamięci. Po zakończeniu reportażu zdjęcia zgrywam i przechowuje na dysku w komputerze, dysku zewnętrznym oraz online.

 • Po jakim czasie otrzymamy zdjęcia?

Najczęściej zdjęcia otrzymujecie do 30 dni od wykonania sesji zdjęciowej, najdłuższy możliwy okres oczekiwania to 45 dni.

 • Jak będą wyglądały etapy naszej współpracy?

Po wybraniu pakietu, który Wam odpowiada umówimy się na podpisanie umowy osobiście lub zdalnie. Porozmawiamy o Waszych oczekiwaniach, przybliżonym planie dnia ślubu, ja Wam opowiem o sobie jak pracuję i przeklaże kilka cennych rad :)

 • Czy jest możliwość podpisania umowy i dokonania wszystkich uzgodnień zdalnie?

Tak, nie ma żadnego problemu, aby podpisać i omówić najważniejsze tematy zdalnie :)

 • Czy możemy otrzymać wzór umowy do wglądu przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze fotografa?

Tak, wypełnię umowę Waszymi danymi, abyście dokładnie widzieli jak będzie wyglądała, do niczego Was to nie zobowiązuje :)

 • Czy możemy rozwiązać umowę po jej podpisaniu?

Tak, w przypadku podpisania umowy zdalnie jest 14 dni na odstąpienie od umowy bez żadnych konsekwencji. W przypadku umowy podpisywanej osobiście na spotkaniu, możecie również zerwać umowę jednak w tym przypadku tracicie wpłacony zadatek.

 • Czy jest możliwość pakietu z 2 fotografami?

Tak, w takiej sytuacji tworzymy i wyceniamy pakiet stworzony i dopasowany do Waszych oczekiwań :)

 • Czy wszystkich gości uda się ująć na zdjęciach?

Staram się, aby każdy gość znalazł się na zdjęciach. Jeżeli wiecie, że dany gość będzie dużo krócej na Waszym przyjęciu lub z jakiegoś innego powodu boicie się, że tej osoby może nie być na zdjęciach, przekażcie mi taką informację a na pewno sprawię, aby taka osoba pojawiła się w Waszym reportażu na 100%.

 • W jakim czasie od ślubu jest robiona ślubna sesja plenerowa?

Sesja zazwyczaj odbywa się do 30 dni po ślubie, jednak nie ma żadnego problemu, aby sesję przesunąć na inny, dalszy termin.